Lavera Basis Sensitiv krém s BIO bambuckým máslem a BIO mandlemi 150 ml

Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 273 372 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč86 % • 281 008 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 394 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč96 % • 4 964 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč96 % • 46 144 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč96 % • 26 393 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 18 573 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč91 % • 849 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč100 % • 35 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 512 436 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 29 743 recenzíDalší informace

Řada
Basis Sensitiv

• kvalitní krém
    • nealergizuje, ačkoli jemně voní
    • hojí ekzémy (syna do tří týdnů zbavil ekzému, už se mazat nemusí), zlepšuje hojení poranění

vynikající krém

• , zakoupeno v DUMEKO

Krémem propašťuji 7.měsíční dceru, která trpí ekzémem. Krém se dobře vstřebává a nechává pokožku jemnou. Krásně voní.

• , zakoupeno v Fyto-kosmetika.cz

• perfektní krém na přírodní bázi.
    • Výborná konzistence pro citlivou pokožku

Přírodní produkt výborný pro citlivou pokožku. Téměř bez vůně. Dobře se vstřebá a výborně hydratuje. Doporučuji.

Značka
Typ
vyživující
Řada
Basis Sensitiv

Hutný a velmi výživný krém věnuje zvláštní péči suché či namáhané pleti. Směs hodnotného BIO mandlového oleje a pečujícího BIO bambuckého másla pokožku intenzivně vyživí a zanechá ji hebkou a vláčnou. Výživnou péči a ochranu si zamilují muži, ženy i děti a všechny typy pokožky. Oceníte ho v zimě, v létě, na horách, na dovolené či v práci a je báječný i do kabelky. Baleno v praktické plechové dóze.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• pomáhá na ekzém
    • dobré složení
    • horší balení (otevírá se)

S tímto krémem jsem spokojená jako už dlouho s žádným ne. Jedno balení mi vydrží docela dlouho, není ani tak drahý. Mažu si s ním obličej, protože mám na obličeji atopický ekzém (v okolí rtů, očí a mezi očima). Krém mi na ekzém zabírá velmi dobře, používám ho ráno i večer po umytí obličeje. Pokožku zklidňuje, není potom tolik vysušená a v příznivějších dnech mi mizí i začervenání.
    Jediné, co mi trošku vadí, je to, že ho nemůžou nosit s sebou v tašce nebo v batohu, protože by se otevřel, víčko nedrží až tak pevně. Ale to jsem vyřešila tím, že jsem si trošku krému přendala do vymyté nádobky od jiného krému.

• kvalitní krém
    • nealergizuje, ačkoli jemně voní

vynikající krém

• , zakoupeno v DUMEKO

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Zjemňuje pleť, příjemná konzistence
    • Obsahuje Alcohol

Při nanášení na citlivou / ekzematickou pokožku štípe. Přisuzuji to alkoholové složce, která se v krému nachází na předních místech.

• nedráždí atopickou pokožku, vyživuje suchou pleť, univerzální použití (na tvář, ruce i tělo), krásně voní

Produkt jsem si vybrala na doporučení kamarádky kosmetičky, která mi ho doporučila kvůli mým alergickým reakcím na jakýkoliv obličejový krém. Kupuji ho v DM drogerii. Poměr cena/kvalita je skvělý, krém vydrží opravdu dlouho. Po nanesení se mi vůbec neucpou a nezanítí póry, jak tomu doteď bylo po jiných krémech. Nejspíše mám alergické projevy na chemické složky, po tomto krému je však pokožka klidná a velmi dobře hydratovaná. Pokud se pleť obličeje leskne, trošku ji přepudruji. Mám atopickou pleť a krém Lavera Basis Sensitiv mi plně vyhovuje. Navíc krásně svěže voní po citronové trávě. Budu ho kupovat stále.

• , zakoupeno v Fyto-kosmetika.cz

• perfektní krém na přírodní bázi.
    • Výborná konzistence pro citlivou pokožku

• , zakoupeno v Krasa.cz

V pořádku pro citlivú nebo suchu plet

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• velmi příjemný
    • nemám

příjemný

• dobrý krém na ruce

• , zakoupeno v Krasa.cz

Skvělý krém na promaštění pokožky rukou nebo nohou. Příjemná vůně. Je na něm napsáno "all round cream", použití na obličej je ale vyloučené, leda tak v třeskutých mrazech.