Tip Line hydratační krém s olivovým olejem 500 ml

Obrovské balení 500ml. Krém je dobře vstřebatelný a vhodný pro denní i noční péči o pleť i pokožku celého těla. Pro každodenní použití.   Varianty: - Vyživující krém s...
Doporučená nabídka Teta drogerie eshop

Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 7 209 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 2 993 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč3 031 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 156 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Objem
500 ml
Typ
hydratační

Krásně se vstřebává!

• , zakoupeno v Drogerie domů CZ

Je to přesně to co jsem si představoval.

• Super cena

Objem
500 ml
Typ
hydratační

• Vyživující krém s olivovým olejem (zelený) - Přírodní olivový olej udržuje pleť vláčnou a jemnou, aloe vera přispívá k udržení přirozeného obsahu vody v pokožce.
  • Regenerační krém s mandlovým olejem (růžový) - Přírodní mandlový olej udržuje pleť vláčnou a jemnou. Bambucké máslo - Shea butter přispívá k regeneraci pokožky.

: 49

Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny?

Krásně se vstřebává!

• , zakoupeno v Drogerie domů CZ

Je to přesně to co jsem si představoval.

• Super cena

Výhodné balení

Neznala jsem,je super...

• velice příjemný a nedráždí pokožku, cenu bych tak neřešil
    • zero

Mám problémy s citlivou pokožkou a vyzkoušel jsem mnoho krémů různých cenových relací, tento mi s podivem vůbec nedráždí pokožku a vyhovuje.

• kvalitní krém, který dobře působí na suchou pleť
    • špatné dávkování kvůli velikému kelímku

kvalitní krém za málo peněž

• , zakoupeno v Drogerie Lacina

Zakoupeno poprvé, zatím nepoužito, z minulosti zkušenosti s obdobným složením krému výborné.

• Je to nejlepší krém,co jsem kdy měla, příjemná vůně, nelepí , lehce se nanáší

Tento krém jsem si vybrala ,protože byl levný, krásně mi voněl a je velmi vláčný
    Jsem alergik a tento produkt mi naprosto vyhovuje
    Tento krém je pro mě jednička na trhu
    Můžu ho jen a jen doporučit.

skvělý suprový tělový krém s překrásnou vůni